Atölye Kurulumu

Bayraktar Cam Boncuk Atölyesi olarak, tüm Türkiye de  profesyonel olarak Cam Boncuk Atölyesi Kurulumu hizmeti vermekteyiz.

Hizmet sürecimiz  Atölye Kurulumu ile sınırlı olmayıp  devamında eğitim, danışmanlık, ürün tedarik ve teknik destek süreçlerini de kapsamaktadır.

Eğitimlerimiz

Atölye Kurulum Projemiz kapsamında   eğitmenlerimiz,  kurulan atölyede sürekli eğitim  verecek usta öğretici adaylarına   hızlandırılmış temel teknik eğitimi  vereceklerdir. Bu aşamadan sonra  ileri teknik  eğitimleri için seçilen  usta öğreticiler,  Bayraktar Cam Boncuk Atölyesinde  eğitim  alacaklardır.

Eğitimi tamamlayan usta öğreticiler bu eğitimi aldığına dair sertifikalandırılacaktır.

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Kurulumu  tarafımızdan  gerçekleştirilen  atölyelerde,  Ticari Satış ve Müşteri Portföyü oluşturma yöntemleri,  tasarım ve teknik gelişmeler   konusunda bilgi ve eğitim desteği, ürünlerin güncel  rağbet  bilgileri ve  gelişmeler konusunda bilgi paylaşımı  gibi   hizmetler  sürekli ve ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Atölye ortamında  kalite ve iş güvenliği koşullarının  oluşturulmasını sağlamak için gerekli önlemler ve  oluşabilecek iş kazalarına karşı   bilgi verilmesi  profesyonel hizmetimizin bir parçasıdır.

Ürün Tedarik ve Teknik Destek Hizmetleri

Kurulumu  tarafımızdan  gerçekleştirilen  atölyelerin     tüm  sarf malzemelerin  temini  de Bayraktar Cam Boncuk Atölyesi tarafından  sağlanmaktadır.

Oluşabilecek teknik   sorunları çözüme kavuşturmak için bilgi ve tecrübelerimizle ihtiyaç duyduğunuzda yanınızdayız.